8 Mart 2010 Pazartesi

82.AKADEMİ ÖDÜLLERİ (RED CARPET FASHİON...)

Aslında bir zamanlar Kırmızı Halı daha Gale kazananları açıklamamız gerekir belki Ama ben dayanamayıp kazanları sunmayı öncelikli gördüm.Tabi Kırmızı Halı fotolarının düzenlenmesi ve kimin nereden giyindiğinin araştırılması hazırsındır işlerde Vardi oyüzden Kırmızı Halı fotoğraflarımızı birsey sunmaya başladık.
Genel şaırtıcı şıktı.Makyajlar ve saçlar sezon trendine tercih edilmesi uygundu neredeyse rüküş denilecek kimse yoktu.Pastel tonlerın ağırlıklı oldugu gecede siyahın az beğenilen olmayı denedim derecede olarak güzeldi.
Ödül alanların ne kadar tahminleri doğruladığı ve sinema açısından tatmin edici oldugu tartışıla dursun moda açısından oğlu derece başarılı BİR geceydi bize konuşcak cok fazla Sey kalmadı sanırım .
BİR de ülkemizde oğlu BİR KAC yıldır kızmızı halıdaki moda tutkusu anlaşılmaya başladığı Click programı sunumunda sinema eleştirmenlerinin yanında tasarımcılarada yer verilmeye başladı.Bu sene Dilek Hanif yorumcular arasındaydı.Genelde kendini Tekrar eden ve yanlış tahminlerle geceye yorum Artı yorum katan Hanif heyecandan öndeydi Gerek fazla tökezledi.Bir cok Kült tasarımın Kime ait olduğunu bilmediği vede tutturamadığı imkb şaşkınlık yarattı.Sandra Bullock-Marchesa
tür olarak en iyi kadin oyuncu ödülünü kazanan Sandra Bullock'tan başlamak istedim. BÜTÜN Gece boyunca met Yüz ifadesiyle dolaşan Bullock (sanırım heyecan ve endişe Dolu BİR ifade BÜ) kıyafetini Marchesa'dan tercih edenler arasındaydı.


hellen Mirren-Badgley MischkaYılların eskitemediği aktristlerden Biri olan Hellen Mirren kıyafetini Badgley Mischka'dan tercih edenler arasındaydı.


 Amanda Seyfried-Armani Privé


Vintage modasıyla Birlikte Kırmızı halıda görmeye alıştığımız prenses değişken kıyafetlerden BİR örnek.Her ne kadar vintage olmasada.Amanda Seyfried 'tercihi BİR Armani Prive.Doğrusunu isterseniz ben beğendim Güzel taşımış Yalniz makyajdanmı kese rengindenmi anlayamadığım soluk BİR görünümü var.
Anna Kendrick geceye katılanlar arasındaydı tür. İhtisas Grubu senenin farkı Aday olanlar sonradan katılırlar yani oğlu genelde 10 dakika kisik Kala BİR curcuna yaşanır BU sene Avatar oyuncularıda Dahil BİR cok kişi Erken gelenler rasındaydı.Anna Kendrick kıyafetini Elie Saab'tan seçmiş.Biliyosunuz Elie Saab ismi tür popülerliğini Hale Berry kostümüyle yine Oscar Ödül Törenlerinde kazanmıştı.


Genellikle fazla dayalı denetim girmeyen Cameron Diaz kıyafetini Oscar De La Renta2dan seçmiş.
Miley Cyrus 'un kıyafeti beğendiklerim arasında dikkat ettim hep zaten Açık Ana renk olanları beğenmişim.Belki daha Uygun olduğunu düşündüğümden bilemiyorum neyse Miley kıyafetini Jenny Packham' dan seçmişti.Bence iyide yapmıştı. Yalniz kıyafetin makyajın ve saçın yaşına uygunluğu tartışılır.

Queen Latifah-Badgley Mischka


Queen Latifah 'In kıyafetide beğendiklerim arasında kilolu BİR bayan olmasına rağmen yanıma rengi mükemmel taşımış.Alkışlar ... Ayşe arada kıyafet Hellen Mirren' da kıyafetini seçtiği Badgley Mischka'dan.


Meryl Streep-Chris MART
Yıllara Meydan okuyanlardan Biri daha kesinlikle yaşına edat kıyafetler terciheden Meryl Streep 'kıyafeti Chris Mart S / S 2010 koleksiyonundan.
Sarah Jessica Parker -CHANEL COUTURE


Sarah Jessica Parker farkı sanırım Doğru markaları Chanel Couture kaynaklanıyor.Kıyafet tabiki etmesinden tercih.


Demi Moore- Versace
Açık pastel tonlardan Devam ediyoruz. Ve sırada Demi Moore ... Kıyafeti Versace S / S 2010 koleksiyonundan.

Diane Kruger-CHANEL

Diane Kruger'da Chanel Couture tercih edenlerden oldu.Oscar sonrasındaki partidede Chanel'di kıyafet tercihi Yeni BİR Chanel fanatiği doğuyor sanırım.


Jennifer Lopez- Armani Privé


İhtisas Grubu kıyafeti Armani defilesinde cok beğenmiştim ancak Jennifer Lopez 'Yuvarlak hatlarıyla tam BİR tabela Olmuş da. Dikkat ettiyseniz yine Armani tercih eden Amanda Seyfried le olan Kumaş aynılığı oğlu Anda kurtarmış. piştilikten


Kate Winslet- YSL


Kate Winslet herzamanki soğuk AMA asil duruşuyla karşımızda.Onun Seçimi YSL'den Olmuş. E fenada olmamış.


Rachel Mc Adams -Elie Saab


Rachel McAdams 'ta Elie Saab tercih edenler arasındaydı.Kıyafete bayıldım AMA sanki PEK Oscar'lık değildi.


Maggie Gyllenhaal-kurur VON Noten < / div>
Maggie Gyllenhaal 'tercihini Dries Von Noten'dan Yana kullanmış.
GABAUREY SİDİBE- Marchesa

Aslında kilolar açısından asmak yanlış tercih AMA ne yapsada kilolu oldugu Click şimdilik hos görelim.Aslında kıyafet Ana renk ve asmak detayı olarak Mo'nique'nun kıyafetiyle benzerlik BİR nebze daha iyi hazırsındır görünüyor.Aslında ben onun fotoğraflarına baktıkta biraz korksamda normalde cok Şirin Biri kendisini Jay Leno Show'da izlemiştim İşleme farkıyla met göstersede. "Hayatımda BİR kez mülakata girdim (rol seçimlerinden bahsediyor) ve birsey oscar adayıyım Benim Click cok hızlı oldu "diyordu. cok gülmüştüm dogrusu ... Kıyafet Marchesa koleksiyonundan.
Mo'Nique -TODASHİ Shoji

Aslında Kırmızı halıdan BİR Fotograf koymak isterdim AMA önden ve tek basina hic Fotograf bulamadım Spor Şube Müdürlüğü Sürekli eşiyle sarılmış pozları vardı.Bende oscar kazandığı andaki fotosunu koydum Kırmızı Halı ruhuna aykırı olsada napalım.Kıyafetle iligili BİR önceki Gabaurey Sidibe yorumunda yeterince konuştuğum Click sadece Todashi Shoji koleksiyonundan olduğunu söylemekle yetinicem.
 Zoe Saldana-Givenchy COUTURE

Aslında cok Güzel BİR Givenchy Couture fakat elbise vücuda oturtulmaya çalışılırken potluklar kalmış hazırsındır AMA geceye yakışır BİR kıyafetti met süprizinse Saldana'dan çıkması ilginçti. < / span>
Charlize Theron-Christian Dior


Hos BİR Tasarım Yalniz Göğüs kısmında BİR gariplik var hazırsındır:) Ayşe güzellik nasil süslenemez anlamıyorum.
 < / a> < span style = "font-family: Gürcistan," Times New Roman ", serif;"> Sigourney Weaver - Lanvin

Mariah Carey nasil yapıyor bilmiyorum AMA göğüslerini illaki gözümüze sokuyor.Çok beğendiyim sesinin üstüne BİR daha Boyle BİR gelmez dediğim sanatçılardan AMA biraz da giyinse hic fena olmıcak.Hem Göğüs etek bacak olmamış Birini seçmesi gerekirdi. Kısadan uzuna Doğru fırfırlaşan yırtmaç Click o bros biraz Büyük kaçmış.

Aslında söylencek cok Sey fade Goruntu ortada Ama ben olsam fiyonksuz BİR kuşak yada broşsuz BİR omuz tercih ederdim.Yinede hos seçim Olmuş bie.  Penelope CRUZ-Versace


Biraz fazla dağınık pili çalışması kıyafeti amatörleştirmiş. Aslında genelde aktrislerin üstüne uygulanmaya çalışılırken met hale gelebiliyor. BİR pili çıkıyor yada ekleniyor Gale durum ortada
a href = "http://3.bp.blogspot.com/_zz-ll-Pe4lE/S5T4cud6ESI/AAAAAAAABjQ/W6T4Od7dNNs/s1600-h/nicole-richie-joel-madden-2010-oscars-red-carpet-03 < . ">
 Tina Fey-Michael Kors


İhtisas Grubu Gece beğendiğim kıyafetler arasında bulunan met tasarımı taşıyanı PEK sevmesemde iyi taşıdığı su götürmez BİR gercek.Tek omuzlu kıyafet tercih edenler arasında yer alan Fey sade hos ve risksiz BİR kıyafet tercih etmiş.
 Kristen Stewart-MONİQGUE LHUİLLER

Sanırım Kisa saçları nedeniyle met Tasarım Carey Mulligan'na edat olmamış.Kıyafet birde kısalmış sanki.

LinkWithin

 
Fashion Blogs - BlogCatalog Blog Directory